HAKKIMIZDA

Platon Mobel olarak bizler, İnegöl Mobilyası’nın ürün ve hizmet kalitesini birlikte ele alıp, siz değerli müşterilerimize, asla vazgeçmeyeceğimiz değerlerimizden ödün vermeden, dürüst, istikrarlı ve tutarlı hizmet anlayışıyla yolumuza devam etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti


Platon Mobel modern ve şık inegöl mobilyası sloganıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru çözümleri üreten saygılı ve dinamik personel yapımız ve her gün biraz daha genişlettiğimiz ürün yelpazemizle sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi hep bir adım daha ileri gitmek için teşvik ediyor. Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte " Müşteri Memnuniyeti " ilkesiyle hareket eden Platon Mobel e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor.platonmobel.com, mobilya dünyasının değişimini yakından takip ederek yenilikçi fikirleriyle birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla yola çıkmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti, güveni ve beğenisini hedef alarak siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.


Çalışma Prensibimiz


Çalışma arkadaşlarımızla dostluk saygı ve sevginin egemen olduğu bir yapı içerisinde yürüdüğümüz bu yolda, siz değerli dostlarımıza her zaman en iyinin ulaşması için çıtamız daima yüksek tutuluyor. Bu bağlamda, heyecanlı ve dinamik yapımızla her gün biraz daha gelişiyor sizlerin memnuniyeti için gereken adımları önceden atmaya çalışıyoruz.

Geçmişten gelen tüm tecrübelerimizi, İnegöl Mobilyasının kalitesiyle buluşturup müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenileyerek geleceğe şimdiden hazırlanıyoruz. Çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız. Platon Mobel olarak işbirliğimizin güven ve kalitesinin, müşteri memnuniyeti olarak geri döneneceğini garanti ediyoruz Biz ‘’Mükemmelliğin Standardı’’ olarak sektördeki diğer dostlarımıza da iyi örnek olma ilkesiyle Devam ediyoruz..


Güvenli alışveriş

Platon Mobel.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Platon Mobel’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir.

Web Adresmiz platonmobel.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR